P.C. Cast, Kristin Cast – "Przebudzona"

Kolejna część, dalsza historia i cóż więcej? Słowo klucz to „dalej”. Mamy to co już dobrze znamy…


Opis:

Zoey wróciła z Zaświatów, by przejąć należną jej rolę najwyższej kapłanki Domu Nocy. Powrót dziewczyny cieszy jej przyjaciół, którzy jednak niepokoją się, czy po stracie Heatha Zoey poradzi sobie z rzeczywistością. Pojawia się także obawa, czy jej związek z atrakcyjnym wojownikiem Starkiem okaże się pocieszeniem.
Tymczasem dla Stevie Rae związek z Rephaimem, Krukiem Prześmiewcą, staje się coraz istotniejszy. Wiąże ich tajemnicze i potężne Skojarzenie. Domowi Nocy wciąż zagraża niebezpieczeństwo ze strony Kalony i Neferet, będącej coraz bliżej osiągnięcia nieśmiertelności.

Można znaleźć na:
http://publicat.pl/ksiaznica/oferta/beletrystyka-dla-mlodziezy-15/przebudzona-dom-nocy-8_64,2406,6027.html

Moja ocena: 6/10

Nie powiem, że książka jest zła, wręcz przeciwnie czyta się ją dobrze i mile spędza czas, ale niewiele mogę wymyślić takiego twórczego podsumowania na jej temat.Po prostu nie wzbudza we mnie większych refleksji i przemysleń, bo już je w sobie ma od dawna i przejawiają się one po prostu pod inną postacią. Po co więc sie powtarzać w “głębszej” analizie. Mamy tu wiele miłości, wiele bólu, poświęcenia i akceptacji rzeczywistości. Walka dla i o przyjaciół oraz jak ważna jest walka w to co się wierzy. Mamy wszystko to do czego zostaliśmy przyzwyczajeni, dlatego fani serii nie powinni być rozczarowani.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.